Szkolenia

Oferujemy kursy i warsztaty stylizacji paznokci, które dostarczą Tobie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pielęgnacji i stylizacji dłoni.

Prowadzimy szkolenia z myślą o przyszłych stylistach paznokci oraz warsztaty doszkalające i pokazy dla profesjonalistów.

Poczyniliśmy szereg starań by oferowane przez nas szkolenia wyczerpująco przedstawiały kwestuje teoretyczne jak również w praktyczny sposób przedstawiły zagadnienia wymagane w pracy zawodowej stylisty paznokci.

Podczas kursu kursanci mają możliwość ćwiczenia stylizacji w praktyce na paznokciach modelek, co znacznie podnosi rangę szkolenia. Teoria wprowadzana jest stopniowo, równolegle z zajęciami praktycznymi. Kursy charakteryzują się indywidualnym tokiem nauczania, bez sztywnych ram czasowych. Uczestnikom naszych kursów oferujemy profesjonalne doradztwo oraz bezpłatne konsultacje w trakcie oraz po ukończeniu szkoleń.

Budowa Paznokci

Szkolenie z tematyki stylizacji i modelowania paznokci to intensywne warsztaty przeznaczone dla osób posiadających już pewne doświadczenia w pielęgnacji paznokci ale również dla początkujących adeptek które chcą poszerzyć swoje horyzonty stylizacji paznokci i czują, że nie potrafią jeszcze wszystkiego w tej dziedzinie.

Zdobienie Paznokci

Dla tych którym sam kolor już nie wystarcza. Szkolenia w których zdobędziesz wiedzę z zakresu ręcznego zdobienia paznokci - najnowszych trendów, kolorystyki oraz cierpliwości

Szkolenia Indywidualne

Masz wyjątkowe wymagania i oczekujesz absolutnie "najwyższej półki"? Wybierz zatem szkolenia w Trybie Indywidualnym Zarezerwuj dowolny termin i wybierz dowolną tematykę kursu. Instruktor jest teraz tylko dla Ciebie

Darmowe Szkolenia

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i decydujesz się na założenie własnej działalności gospodarczej, bądź znalazłaś firmę, która Cię zatrudni po kursach. Możesz skorzystać z organizowanych przez nas szkoleń stylizacji paznokci i pomocy finansowej z Twojego Urzędu Pracy